Rekrutacja Cennik Kontakt Dokumenty Dlaczego my?


Aktualności
Komunikaty
Archiwa
Foto - archiwum
O Akademii
Kadra
Co nas wyróżnia Nowość
Zajęcia adaptacyjne
Zajęcia programowe
Zajęcia dodatkowe
Plan dnia Smyka
Jadłospis
Strefa Rodzica Nowość
Oczytani
Teatr Rodziców
Przedszkole pod chmurką
PolecamyOczytani

Powołanie klubu OCZYTANI w naszym przedszkolu
(24-04-2011)
Dnia 22 kwietnia 2011r. obchodziliśmy z dziećmi Dzień Książki. Dlatego też w ten dzień dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Miejskiej. Wszyscy spotkaliśmy się tam z ciepłym i życzliwym przyjęciem. Przedszkolaki z wielką radością i zainteresowaniem zapoznawały się z tym magicznym dla nich miejscem. Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tak dużego księgozbioru.

Kontakt z książką dzieci mają bardzo wcześnie, ponieważ bliscy często czytają im różne książki przed snem. W przedszkolu również codziennie czytamy dzieciom bajki lub opowiadania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważnym w rozwoju dziecka jest rozbudzenie zainteresowania książką. Cenne informacje które zdobywamy poprzez czytanie książek są nieocenione - to kopalnia wiedzy.

Po południu odwiedzili nas rodzice i dziadkowie i oficjalnie powołaliśmy klub OCZYTANI. W każdej grupie odbyło się GŁOŚNE CZYTANIE BAJEK.

Postanowiliśmy raz w tygodniu spotykać się z bliskimi osobami naszych przedszkolaków (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo, ...) i wspólnie czytać naszym dzieciaczkom. Wkrótce więcej szczegółowych relacji z tych spotkań.
Więcej zdjęć w galerii
Grupa: TygryskiPoprzednie   Następne
 
do góry

©2008 -